Başhekimlerimiz

Picture
Picture
Prof. Dr. Ali BEYTUR
  • Görev Aldığı Tarih: 09.08.2018 - Halen
Prof. Dr. Hakan PARLAKPINAR
  • Görev Aldığı Tarih: 09.08.2016 - 09.08.2018
Picture
Prof. Dr. Ünsal ÖZGEN
  • Görev Aldığı Tarih: 13.05.2015- 09.08.2016
Picture
Yrd. Doç. Dr. Mehmet ASLAN
  • Görev Aldığı Tarih: 06.08.2012-13.05.2015
Picture
Prof. Dr. Ünsal ÖZGEN
  • Görev Aldığı Tarih: 09.06.2010-06.08.2012
Picture
Prof. Dr. Kaya SARAÇ
  • Görev Aldığı Tarih: 07.08.2008-09.06.2010
Picture
Doç. Dr. Murat Cem MİMAN
  • Görev Aldığı Tarih: 18.08.2006-07.08.2008
Picture
Doç. Dr. Mehmet Mutlu MEYDANLI
  • Görev Aldığı Tarih: 06.07.2004 - 18.08.2006
Picture
Doç. Dr. Gürsoy DOĞAN
  • Görev Aldığı Tarih: 10.07.2001 - 05.07.2004
Picture
Prof. Dr. Sümer DENİZ
  • Görev Aldığı Tarih: 19.11.1999 - 09.07.2001
Picture
Dr. Tayfun GÜLPINAR
  • Görev Aldığı Tarih: 03.08.1998 - 18.11.1999
Picture
Prof. Dr. Fatih HİLMİOĞLU
  • Görev Aldığı Tarih: 16.06.1997 - 02.08.1998
Picture
Doç. Dr. Ahmet ÇOLAK
  • Görev Aldığı Tarih: 20.03.1997 - 15.06.1997
Picture
Doç. Dr. Fatih HİLMİOĞLU
  • Görev Aldığı Tarih: 06.08.1996 - 19.03.1997
Picture
Doç. Dr. Orhan ÖZTURAN
  • Görev Aldığı Tarih: 06.11.1995 - 05.08.1996